Верифікований профіль
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
616
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (2)

  • НОВАЛАД
    65 700 $
    1 314 $/м²

    Перемоги просп., 108б

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Ковалівка
    1 кімната
    50 / 11 / 27 м²
    поверх 4 з 10
    сьогодні
    Простора укомплектована квартира в найкращій локації! Рідкісна пропозиція на ринку нерухомості - район Прогресу, адреса: проспект Перемоги 108А. Будинок, в якому дуже рідко є квартири на продаж та майже немає аренди! Центр міста, зручне розташування, міцний цегляний будинок з автономним газовим опаленням. Зверніть увагу: - безпечний 4 поверх; - якісний ремонт що робили для себе; - дуже зручне планування - велика кухня студія, ізольована кімната, лоджія перероблена на невелику кімнатку; - автономне газове опалення, встановлено як батареї так і тепла підлога площею 34 м2. Згодні на продаж по державних програмах Є-Оселя та Є-Відновлення. Планування надам окремо. З питань стосовно квартир...
    Рієлтор
  • НОВАЛАД
    17 000 $
    586 $/м²

    Нафтовиків вул., 6

    БЕЗ КОМІСІЇ Забарівка
    1 кімната
    29 / 17 / 6 м²
    поверх 2 з 2
    вчора
    Продаж доступної 1-кімнатної квартири на Масанах! До Вашої уваги 1-кімнатна квартира в мікрорайоні що активно розвивається. Цегляний будинок, найзручніший 2 поверх, загальна площа 29м2. Квартира в стані, що дозволяє заїхати та жити, але косметичний ремонт буде не зайвим. Покупцеві залишаються вбудовані меблі, холодильник, бойлер. Згодні на продаж під Сертифікат Є-відновлення! З питань щодо квартири, її перегляду та придбання телефонуйте не вагаючись!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: